1. LIGA OBZ SLOVENSKA ISTRA 2019/2020

                                                                              1.DEL TEKMOVANJA

1. krog: dne 30.08.2019, ob 18.00 uri

 

rezultat

 

rezultat

 

delegirani sodniki

KORTE – IZOLA : HRVATINI    11

:

 11    Branko Cerin

PADNA

: POBEGI    16 :  6   Anton Šubelj 

4.JULIJ

: OLJKA ŠKOFIJE   : 16     Željko Šafhalter

TRTA. SV. ANTON

: JAGODJE DOBRAVA   22  :  0   Klavdij Bržan 

MODRI VAL

: PROSTO            
 

2. krog: dne 06.09.2019, ob 18.00 uri

  rezultat   rezultat  

delegirani sodniki

OLJKA ŠKOFIJE

: TRTA. SV. ANTON    8 : 14    Branko Cerin 

POBEGI

: 4.JULIJ    11 : 11    Boris Pahor 

HRVATINI

: PADNA   : 14    Zvezdan Jakomin

MODRI VAL

: KORTE – IZOLA    17 :   Anton Šubelj 

PROSTO

: JAGODJE DOBRAVA            
 

3. krog: dne 13.09.2019, ob 18.00 uri

  rezultat   rezultat  

delegirani sodniki

PADNA

: MODRI VAL   14  :    Zvezdan Jakomin 

4.JULIJ

: HRVATINI    10 : 12    Boris Pahor 

TRTA. SV. ANTON

: POBEGI    12 :  10   Anton Šubelj 

JAGODJE DOBRAVA

: OLJKA ŠKOFIJE    4 : 18    Branko Cerin 

KORTE – IZOLA

: PROSTO            
 

4. krog: dne 20.09.2019, ob 18.00 uri

  rezultat   rezultat  

delegirani sodniki

POBEGI

: JAGODJE DOBRAVA   12  :  10   Boris Pahor 

HRVATINI

: TRTA. SV. ANTON   15  :  7   Željko Šafhalter  

MODRI VAL

: 4.JULIJ    9 :  13   Branko Cerin 

KORTE – IZOLA

: PADNA   : 17     Klavdij Bržan

PROSTO

: OLJKA ŠKOFIJE            
 

5. krog: dne 27.09.2019, ob 18.00 uri

  rezultat   rezultat  

delegirani sodniki

4.JULIJ

: KORTE – IZOLA    18 :  4   Boris Pahor 

TRTA. SV. ANTON

: MODRI VAL   17  :  5    Anton Šubelj

JAGODJE DOBRAVA

: HRVATINI   : 16    Branko Cerin 

POBEGI

: OLJKA ŠKOFIJE   10  : 12    Željko Šafhalter   

PADNA

: PROSTO            

 

 

 

6. krog: dne 02.10.2019, ob 18.00 uri

  rezultat   rezultat  

delegirani sodniki

HRVATINI

: OLJKA ŠKOFIJE    10 :  12    Željko Šafhalter  

MODRI VAL

: JAGODJE DOBRAVA    17 :    Boris Pahor

KORTE – IZOLA

: TRTA. SV. ANTON    4 :  18    Anton Šubelj

4. JULIJ

: PADNA    11 :  11    Klavdij Bržan

PROSTO

: POBEGI            
 

7. krog: dne 04.10.2019, ob 18.00 uri

  rezultat   rezultat  

delegirani sodniki

TRTA. SV. ANTON

: PADNA    18 :   Anton Šubelj 

JAGODJE DOBRAVA

: KORTE – IZOLA    9 : 13     Branko Cerin

OLJKA ŠKOFIJE

: MODRI VAL    15 :  7   Darjo Filipčič 

POBEGI

: HRVATINI   :  13   Boris Pahor 

4.JULIJ

: PROSTO            
 

8. krog: dne 11.10.2019, ob 18.00 uri

  rezultat   rezultat  

delegirani sodniki

MODRI VAL

: POBEGI    10 :  12    Željko Šafhalter  

KORTE – IZOLA

: OLJKA ŠKOFIJE    6 :  16   Branko Cerin 

PADNA

: JAGODJE DOBRAVA    19 :  3   Boris Pahor 

4.JULIJ

: TRTA. SV. ANTON   11  :  11   Klavdij Bržan 

PROSTO

: HRVATINI            
 

9. krog: dne 18.10.2019, ob 18.00 uri

  rezultat   rezultat  

delegirani sodniki

JAGODJE DOBRAVA

: 4.JULIJ     :     Branko Cerin 

OLJKA ŠKOFIJE

: PADNA     :     Boris Pahor 

POBEGI

: KORTE – IZOLA     :     Anton Šubelj 

HRVATINI

: MODRI VAL     :     Željko Šafhalter   

TRTA. SV. ANTON

: PROSTO            
2. DEL TEKMOVANJA

10. krog: dne 06.05.2020, ob 18.00 uri

  rezultat   rezultat  

delegirani sodniki

HRVATINI

: KORTE – IZOLA     :      

POBEGI

: PADNA     :      

OLJKA ŠKOFIJE

: 4.JULIJ     :      

JAGODJE DOBRAVA

: TRTA. SV. ANTON     :      

PROSTO

: MODRI VAL            

 

 

 

11. krog: dne 08.05.2020, ob 18.00 uri

  rezultat   rezultat  

delegirani sodniki

TRTA. SV. ANTON

: OLJKA ŠKOFIJE     :      

4.JULIJ

: POBEGI     :      

PADNA

: HRVATINI     :      

KORTE – IZOLA

: MODRI VAL     :      

JAGODJE DOBRAVA

: PROSTO            
                 

12. krog: dne 15.05.2020, ob 18.00 uri

  rezultat   rezultat  

delegirani sodniki

MODRI VAL

: PADNA     :      

HRVATINI

: 4.JULIJ     :      

POBEGI

: TRTA. SV. ANTON     :      

OLJKA ŠKOFIJE

: JAGODJE DOBRAVA     :      

PROSTO

: KORTE – IZOLA            
                 

13. krog: dne 22.05.2020, ob 18.00 uri

  rezultat   rezultat  

delegirani sodniki

JAGODJE DOBRAVA

: POBEGI     :      

TRTA. SV. ANTON

: HRVATINI     :      

4.JULIJ

: MODRI VAL     :      

PADNA

: KORTE – IZOLA     :      

OLJKA ŠKOFIJE

: PROSTO            
                 

14. krog: dne 27.05.2020, ob 18.00 uri

  rezultat   rezultat  

delegirani sodniki

KORTE – IZOLA

: 4.JULIJ     :      

MODRI VAL

: TRTA. SV. ANTON     :      

HRVATINI

: JAGODJE DOBRAVA     :      

OLJKA ŠKOFIJE

: POBEGI     :      

PROSTO

: PADNA            
                 

15. krog: dne 29.05.2020, ob 18.00 uri

  rezultat   rezultat  

delegirani sodniki

OLJKA ŠKOFIJE

: HRVATINI     :      

JAGODJE DOBRAVA

: MODRI VAL     :      

TRTA. SV. ANTON

: KORTE – IZOLA     :      

PADNA

: 4. JULIJ     :      

POBEGI

: PROSTO            

 

 

 

16. krog: dne 05.06.2020, ob 18.00 uri

  rezultat   rezultat  

delegirani sodniki

PADNA

: TRTA. SV. ANTON     :      

KORTE – IZOLA

: JAGODJE DOBRAVA     :      

MODRI VAL

: OLJKA ŠKOFIJE     :      

HRVATINI

: POBEGI     :      

PROSTO

: 4.JULIJ            
                 

17. krog: dne 12.06.2020, ob 18.00 uri

  rezultat   rezultat  

delegirani sodniki

POBEGI

: MODRI VAL     :      

OLJKA ŠKOFIJE

: KORTE – IZOLA     :      

JAGODJE DOBRAVA

: PADNA     :      

TRTA. SV. ANTON

: 4.JULIJ     :      

HRVATINI

: PROSTO            
                 

18. krog: dne 19.06.2020, ob 18.00 uri

  rezultat   rezultat  

delegirani sodniki

4.JULIJ

: JAGODJE DOBRAVA     :      

PADNA

: OLJKA ŠKOFIJE     :      

KORTE – IZOLA

: POBEGI     :      

MODRI VAL

: HRVATINI     :      

PROSTO

: TRTA. SV. ANTON            

 

 

KONČNA RAZVRSTITEV

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.