Razpored sodnikov delegiranih za drugi del območne lige 2016/2017določen na zboru sodnikov, 10.04.2017 v Kopru.

  2. DEL LIGE            
               
  10. krog: dne 14.04.2017, ob 18.00 uri       rezultat   rezultat sodnik
  HRVATINI : KORTE     :   JAKOMIN DARKO
  JAGODJE DOBRAVA : POBEGI     :    ŠUBELJ ANTON
19.4.2017 MODRI VAL : PADNA     :    FILIŠČIČ DARIJ
  4. JULIJ : TRTA SV. ANTON     :    PAHOR BORIS
  PROSTO : OLJKA ŠKOFIJE     :  
               
  11. krog: dne 21.04.2017, ob 18.00 uri       rezultat   rezultat sodnik
TRTA SV. ANTON : MODRI VAL     :    JAKOMIN DARKO
  PADNA : JAGODJE DOBRAVA     :    PAHOR BORIS
  POBEGI : HRVATINI     :    SAVO BRATOŽ
  KORTE : OLJKA ŠKOFIJE     :    FILIPČIČ DARIJ
  4. JULIJ : PROSTO     :  
               
  12. krog: dne 28.04.2017, ob 18.00 uri       rezultat   rezultat
  OLJKA ŠKOFIJE : POBEGI     :    JAKOMIN DARKO
  HRVATINI : PADNA     :    PAHOR BORIS
  JAGODJE DOBRAVA : TRTA SV. ANTON     :    ŠAFHALTER ŽELJKO
MODRI VAL : 4. JULIJ     :    SAVO BRATOŽ
  PROSTO : KORTE     :  
               
  13. krog: dne 05.05.2017, ob 18.00 uri       rezultat   rezultat
  4. JULIJ : JAGODJE DOBRAVA     :    JAKOMIN DARKO
  TRTA SV. ANTON : HRVATINI     :    ZVEZDAN JAKOMIN
  PADNA : OLJKA ŠKOFIJE     :    PAHOR BORIS
  POBEGI : KORTE     :    ŠUBELJ ANTON
  MODRI VAL : PROSTO     :  
               
  14. krog: dne 12.05.2017, ob 18.00 uri       rezultat   rezultat
  KORTE : PADNA     :    JAKOMIN DARKO
  OLJKA ŠKOFIJE : TRTA SV. ANTON     :    PAHOR BORIS
  HRVATINI : 4. JULIJ     :    ŠUBELJ ANTON
JAGODJE DOBRAVA : MODRI VAL     :    ŠAFHALTER ŽELJKO
  PROSTO : POBEGI     :  
               
  15. krog: dne 19.05.2017, ob 18.00 uri       rezultat   rezultat
MODRI VAL : HRVATINI     :    JAKOMIN DARKO
  4. JULIJ : OLJKA ŠKOFIJE     :    ZVEZDAN JAKOMIN
  TRTA SV. ANTON : KORTE     :    SAVO BRATOŽ
  PADNA : POBEGI     :    ŠUBELJ ANTON
  JAGODJE DOBRAVA : PROSTO     :  
               
  16. krog: dne 26.05.2017, ob 18.00 uri       rezultat   rezultat
  POBEGI : TRTA SV. ANTON     :    SAVO BRATOŽ
  KORTE : 4. JULIJ     :    ŠAFHALTER ŽELJKO
OLJKA ŠKOFIJE : MODRI VAL     :    ŠUBELJ ANTON
  HRVATINI : JAGODJE DOBRAVA     :    JAKOMIN DARKO
  PROSTO : PADNA     :  
               
  17. krog: dne 02.06.2017, ob 18.00 uri       rezultat   rezultat
  JAGODJE DOBRAVA : OLJKA ŠKOFIJE     :    ŠUBELJ ANTON
MODRI VAL : KORTE     :    JAKOMIN DARKO
  4. JULIJ : POBEGI     :    PAHOR BORIS
  TRTA SV. ANTON : PADNA     :    SAVO BRATOŽ
  HRVATINI : PROSTO     :  
               
  18. krog: dne 09.06.2017, ob 18.00 uri       rezultat   rezultat
  PADNA : 4. JULIJ     :    JAKOMIN DARKO
POBEGI : MODRI VAL     :    ŠUBELJ ANTON
  KORTE : JAGODJE DOBRAVA     :    PAHOR BORIS
  OLJKA ŠKOFIJE : HRVATINI     :    SAVO BRATOŽ
  PROSTO : TRTA SV. ANTON     :